DW-G-korfbal

Districtswerkgroep G-korfbal ( DW-G-korfbal )

Deze werkgroep verzorgt de organisatie van G-korfbaltoernooien gedurende het seizoen. Een G-korfbalteam bestaat uit korfballers met een handicap, die het leuk vinden om met elkaar te korfballen.
Elke vereniging, die een G-korfbalafdeling heeft kan  één of meer leden aanmelden, die namens de vereniging de G-korfballers vertegenwoordigen in de werkgroep.

De werkgroep bestaat uit de volgende leden :
Oerterp ( voorzitter           Anneke Zijlstra E-mail  (ayzijlstra@hotmail.com ) 0512 -302754 of 06-52679693

Oerterp                                 Anna Boersma  E-mail ( henkboersma@home.nl )    0512-302631


Leeuwarden.                          Anna Duijff   E-mail j.duijff@chello.nl    

Asko                                      Henk Post       E-mail hgpost@planet.nl                  06-55186546

Sios                                       Jelleke Bouma E-mail jellekeb@hotmail.com          06-51175401 of 0561-851068

Flamingo’s                              Gerrit Lolkema E-mail ( g.lolkema@upcmail.nl )       0511-541909

Emmeloord                             Hanneke Bruins E-mail ( familie.bruins@hetnet.nl   0527-698508

                                               Ans de Oude E-mail ( oude0273@planet.nl )       0527-697645

                                               Hilda Hoekstra E-mail ( r.h.hoekstra@ziggo.nl )     0527-697511

ROG                                       Hilly Attema E-mail g-korfbal@rog-korfbal.nl   06-15430081

De Granaet                           Annie de Jager (E-mail ( anniedejager@knid.nl )   06-52406442

Stadskanaal                          Marlotte de Wal E-mail ( vlekje_91@hotmail.com )

Meko                                      Hannie Berends E-mail ( berends.meppel@home.nl )
                                               Pieter van Wijk (  vanwijk@hetnet.nl )
                                               Alie Algra ( meis.alie@hetnet.nl )
                                               Anneke Zijlstra ( ayzijlstra@hotmail.com )

Meer info over de werkgroep G-korfbal