Verenigingsservice

De regioconsulent werkt binnen het SRV-team (sportconsulent – regioconsulent – verenigingskaderconsulent) voor de landelijke organisatie. Signalen of verzoeken vanuit de regio zullen binnen het SRV-team worden besproken. Daarnaast is aan elke regio ook een bestuurslid gekoppeld en indien mogelijk een bondsraadlid.

De regioconsulent houdt naast de contacten in het SRV-team ook contact met het districtsbestuur in de persoon van de portefeuillehouder verenigingsservice.

SRV team

 

Verenigingskaderconsulent

Sportconsulent

Jan Boer

Kees Vlietstra

Email: jan.boer@knkv.nl

Email: kees.vlietstra@knkv.nl

Tel: 06 - 13 39 42 11

Tel: 06 – 10 88 77 24

 

 

Regio

Verenigingen

Regioconsulent

Gegevens

1

Drachten/Gorredijk en Heerenveen

Altijd Kwiek, Drachten/Van der Wiel, De Pein, Heerenveen, Joure, Kinea, LDODK/ AH Gorredijk, Oerterp, Quick ’21, SIM, TFS, Udiros, VKC, Wêz Handich

Vacature

 

2

Grou en Leeuwarden

CSL, Leeuwarden, De Lege Geaën, Marfûgels, MN en W, Pallas08, Spannum, Sparta (W), Stanfries, TDK, De Waterpoort, Westergo, Wêz Fluch, Wêz Warber, WWC

Vacature

 

3

Noord Friesland en Oost Friesland

Boelenslaan, DFD, DFS, DOW, DTL, DTS, It Fean, Flamingo’s, Frigro, De Granaet, Harkema, Invicta, Lauwers, Nij Quick Libben, Olympia, Tietjerk, Veenwouden, Vlug en Vaardig (G), WIK’34

 

 

4

Gaasterland, Ooststellingwerf en Weststellingwerf

DIO, Donkerbroek, DTG, Emmeloord, Forward, Harich, De Hoeve, Lemmer, Leonidas, Lintjo, Marknesse, Noveas, Odis, SCO, Sios, Vios, VZK

Dick Mintjes a.i.

E-mail : dick.mintjes@planet.nl
Tel. 0521 – 51 20 67

5

Noord Groningen en Oost Groningen

Argo, Club Brothers, DWA, Goorecht, Hoogkerk, Korulos, Korwi,  Nic./Alfa-college
De Parabool, Roda’70, ROG, Stadskanaal’74, WSS

Poppe Jellema


E-mail: poppe.jellema@knkv.net
Tel: 050 – 30 13 343

6

Midden Drenthe en Noordenveld/
Westerkwartier

AKC’54, Asko, DES, Halen, Kiol, Noordenveld, NKC, ODA, OKO/Bies, OWK,  Ritola, Rodenburg, Sparta(Z), Spes, VDW-OLS, Vitesse(B), Wees Kwiek, Zunobri

Han Sijbring

E-mail: han.sijbring@knkv.net
Tel: 0592-318100

7

Zuid Drenthe

Avereest,  DOS’46, EKC 2000, Elko, HHV, KIA, Kios, Koru, Korvesta, Meko’74, Moedig Voorwaarts, Niek, Roreko, Ruinen, Samen Een, SDO, Thrianta, UDI, VeFo, ZKC’19

Bert Snijder

E-mail: bert.snijder@home.nl

Tel: 0528-850228